Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj ) · Pomoc · Użytkownicy · Kalendarz · Szukaj

Reply to this topicStart new topic
> Co się dzieje po pokazie?
Guest_Black Canary_*
post 9.06.2007, 20:08
Post #1

Guests

Na niektórych pokazach modelki mają, że tak powiem, "skomplikowanie" makijaże i fryzury - np. bardzo mocno natapirowanie włosy etc. No więc, pojawia się moje - może i głupie, ale co tam - pytanie: co się dzieje po pokazie (bądź sesji zdjęciowej) z modelkami? Tzn. ktoś im, nie wiem, pomaga się uporać z fryzurami i makijażem, czy pa pa i radź sobie z tym sama dziewczyno? :roll: Pytanie głupie, ale z natury ciekawskie stworzenie jestem więc się pytam:p
Go to the top of the page

+Quote Post
ollla
post 10.06.2007, 17:40
Post #2

Grupa: Members

jezeli chodzi o sesje to makijazystka zawsze zmyje ci makijaz chusteczkami do demakijazu zebys wygladala jak czlowiek ;) jak fryzura jest wymyslona to tez pomoze ci to rozczesac, przynajmniej w moim przypadku zawsze tak bylo. jak po pokazach nie wiem, ale podejrzewam ze wyglada to podobnie. aczkolwiek radzilabym miec zawsze przy sobie grzebien i chusteczki do demakijazu- na wszelki wypadek ;)

+Quote Post
SuperFreak )
post 4.08.2007, 14:19
Post #3

CYTAT(Black Canary)
co się dzieje po pokazie (bądź sesji zdjęciowej) z modelkami?

jak to co? GILOTYNA!

+Quote Post
Phobie
post 25.05.2009, 19:21
Post #4

Grupa: Moderator

ja po ostatnim pokazie w ekspresowym tempie przebrałam się w swoje ciuchy i wskoczyłam do samochodu taty i jadąc wyciągałam wsuwki z fryzury xD

--------------------
the horse turns into glue. a machine puts the glue into bottles and children squeeze the bottles to get the glue out and stick bits of paper onto cards. glue gets on the children's hands and the children eat the glue.
and the children become the horse.

+Quote Post
channele
post 25.05.2009, 19:38
Post #5

Numer GG: 3816548

a jaki to był pokaz...? biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Phobie
post 25.05.2009, 19:46
Post #6

a taki tam maleńki pokazik podczas nocy muzeów wink.gif

--------------------
the horse turns into glue. a machine puts the glue into bottles and children squeeze the bottles to get the glue out and stick bits of paper onto cards. glue gets on the children's hands and the children eat the glue.
and the children become the horse.

+Quote Post
GosiaLeitnerAvan...
post 28.12.2009, 19:36
Post #7

Grupa: Root Admin

CYTAT(SuperFreak ;) @ 4.08.2007, 14:04) *
jak to co? GILOTYNA!

Przed pokazem rozmowy, plotki, zabawy i gry.. po pokazie wszyscy pedza na kolejny pokaz lub jak to ostatnio bylo po pokazie Macieja Zienia, modelki i team agencji wznosi niekonczace sie toasty z okazji udanego show.

W Paryzu czy Mediolanie zapracowane modelki biegna do samochodu i jada na kolejny pokaz.. Pokazy na tym filmie http://www.youtube.com/watch?v=EpRlZe2ZLvM zostaly nakrecone w ciagu 2-3 dni (!) To na prawde jest czasem ciezka praca!

Załączone pliki
Załączony plik  kasia_struss_one_day_in_mileno.PNG ( 143.93K ) Suma pobrań: 15

--------------------
Gosia Leitner

+Quote Post
misiaxd
post 29.12.2009, 19:48
Post #8

polecam pooglądać Model's Diary na FTV smile.gif takie ciągłe bieganie musi być naprawdę męczące.
jestem ciekawa, czy pokazy maja długie opóźnienia?

+Quote Post
siwaczka
post 3.01.2010, 19:38
Post #9

Numer GG: 10389908

Po pokazach modelki chodzą na after party ale nie wszystkie muszą, bo jeżeli modelka ma kilka pokazów dziennie to wiadomo że nie będzie biegała na kolejne after party bo szkoda zachodu, lepiej wrócić do domu i być wypoczętym na drugi dzień, ale od czasu do czasu warto się pokazać...

+Quote Post
DominikaD
post 28.05.2010, 10:50
Post #10

CYTAT(siwaczka @ 3.01.2010, 20:23) *
Po pokazach modelki chodzą na after party ale nie wszystkie muszą, bo jeżeli modelka ma kilka pokazów dziennie to wiadomo że nie będzie biegała na kolejne after party bo szkoda zachodu, lepiej wrócić do domu i być wypoczętym na drugi dzień, ale od czasu do czasu warto się pokazać...

Dokładnie. Karierę robią nie te co chodzą po bankietach, tylko te dziewczyny, które są wypoczęte i "świeże" na castingach!

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 22.06.2017 - 17:43
Support By IPSlink.pl - support IPB
Reklama
IPS Driver Error

IPS Driver Error

There appears to be an error with the database.
You can try to refresh the page by clicking here